Новий Кривий Ріг

Для голосування потрібно увійти за допомогою
соціальної мережі

Шановні криворіжці!

У Кривому Розі з кожним роком з'являється все більше реконструйованих і нових об'єктів. Парки та сквери, дитячі сади і амбулаторії, спортивні об'єкти та пам'ятники. На сайті представлені перспективні проекти, які планується реалізувати в нашому місті в 2016 - 2017 рр. Ви можете шляхом відкритого голосування вибрати ті з них, які повинні бути реалізовані в першу чергу. Ваша думка обов'язково буде врахована!

Міський голова, Юрій Вілкул

Підвищення безпеки дорожнього руху

У 2011-2012 роках в Кривому Розі на 102 світлофорних об'єктах встановлено табло зі зворотнім відліком часу і звукові пристрої, що зручно і для пішоходів, і для автомобілістів. У 2013 році капітально відремонтовано 3 світлофорних об'єкти, в 2016 - 2 світлофорних об'єкти. У 2015 році побудовано 13 світлофорних об'єктів, з початку 2016 року - 4 світлофорних об'єкти.

Проектом передбачається подальше облаштування світлофорних об'єктів, пішохідних переходів, нанесення світловідбиваючої розмітки, встановлення знаків і покажчиків. У реалізації проекту враховані думки та побажання жителів міста. До кінця поточного року планується будівництво світлофорних об'єктів на перехрестях вулиці Тинка (Генерала Радієвського) з бульваром Вечірній; вулиць Кресівска - Прибережна; вулиць Каткова - Недєліна; в районі зупинки громадського транспорту «Автотехнікум» на вулиці Тухачевського (Едуарда Фукса).

Ще проекти

Правила голосування

Для голосування необхідно увійти за допомогою соціальної мережі. Кнопки для авторизації розміщенні в шапці проекту. Авторизація через соціальні мережі необхідна для унеможливлення махінацій під час голосування. Для нас дуже важливим є отримання об’єктивних результатів волевиявлення. Персональна інформація яка отримується під час Вашої авторизації використовується тільки для підтвердження достовірності респондента. Після авторизації респондент отримує 5 голосів, які він може віддати за будь який проект на свій розсуд.

Наприклад, два голоса можна віддати за відкриття нових амбулаторій, два голоса за реконструкцію парку «Ювілейний» , а решту за реконструкцію Центру надання адміністративних послуг. Або всі голоси віддати за реконструкцію стадіону «Металург».

Про проект

Наш проект, реалізований за підтримки криворізького міського голови - унікальний для Кривого Рогу. Він дає можливість кожному жителю міста безпосередньо - в режимі он-лайн - оцінити плани міської влади щодо розвитку нашого улюбленого Кривбасу. А міській владі - бачити думку міської громади.

Віддаючи свій голос за ті чи інші проекти, ви приймаєте участь в розстановці пріоритетів щодо їх реалізації. Реєструємося, голосуємо - і дивимося як змінюється наше місто!