Новий Кривий Ріг

Для голосування потрібно увійти за допомогою
соціальної мережі

Шановні криворіжці!

У Кривому Розі з кожним роком з'являється все більше реконструйованих і нових об'єктів. Парки та сквери, дитячі сади і амбулаторії, спортивні об'єкти та пам'ятники. На сайті представлені перспективні проекти, які планується реалізувати в нашому місті в 2016 - 2017 рр. Ви можете шляхом відкритого голосування вибрати ті з них, які повинні бути реалізовані в першу чергу. Ваша думка обов'язково буде врахована!

Міський голова, Юрій Вілкул

Проект «Світле місто» (зовнішнє освітлення)

Протягом 2010-2015 років  у Кривому Розі встановлено більше 18,5 тис. нових світильників, замінено понад 21 тис. ламп на енергозберігаючі.

У ході реалізації проекту «Світле місто» у 2016 році буде виконаний капітальний  ремонт та оновлення мереж зовнішнього освітлення:

-  у районному парку Будівельників (ім. Орджонікідзе);

-  у сквері «Квітка Кривбасу»;

- вулиць Гетьманської (Іллічівської), Технічної і Дарвіна по руху від проспекту Миру до вулиці  Волгоградської;

- окремих вулиць Інгулецького району (вул. Кармелюка та                          вул. Панаса Мирного);

- окремих вулиць Металургійного  (Дзержинського) району (вул. Ветеранів праці, вул. Віталія Матусевича (ХХІІ Партз’їзду),

вул. Степана Тільги (Революційна), вул. Хабаровська, вул. Юрія Камінського (Олейнікова), вул. Святогероївська (Рязанова).

Крім того, планується завершити розпочате у 2015 році будівництво нових мереж зовнішнього освітлення, зокрема, у Тернівському та Покровському (Жовтневому) районах.

В результаті поточного, капітального ремонту та будівництва мереж зовнішнього освітлення буде встановлено в 2016 році понад  4,6 тисяч світильників  та  більше 18,2 тисяч  енергозберігаючих  ламп.

Це дозволить  зробити вулиці Кривого Рогу не лише більш освітленими, але й безпечними, а також це  додаткова економія енергоресурсів. Завдяки цьому наше місто, на відміну від інших міст Дніпропетровщини, в темну пору доби освітлюється постійно, а не до  трьох годин ночі як,  наприклад, у Дніпропетровську

Ще проекти

Правила голосування

Для голосування необхідно увійти за допомогою соціальної мережі. Кнопки для авторизації розміщенні в шапці проекту. Авторизація через соціальні мережі необхідна для унеможливлення махінацій під час голосування. Для нас дуже важливим є отримання об’єктивних результатів волевиявлення. Персональна інформація яка отримується під час Вашої авторизації використовується тільки для підтвердження достовірності респондента. Після авторизації респондент отримує 5 голосів, які він може віддати за будь який проект на свій розсуд.

Наприклад, два голоса можна віддати за відкриття нових амбулаторій, два голоса за реконструкцію парку «Ювілейний» , а решту за реконструкцію Центру надання адміністративних послуг. Або всі голоси віддати за реконструкцію стадіону «Металург».

Про проект

Наш проект, реалізований за підтримки криворізького міського голови - унікальний для Кривого Рогу. Він дає можливість кожному жителю міста безпосередньо - в режимі он-лайн - оцінити плани міської влади щодо розвитку нашого улюбленого Кривбасу. А міській владі - бачити думку міської громади.

Віддаючи свій голос за ті чи інші проекти, ви приймаєте участь в розстановці пріоритетів щодо їх реалізації. Реєструємося, голосуємо - і дивимося як змінюється наше місто!